Team Dr. M.M. den Hertogschool

Directie

Karin Landman

Directeur
klandman@scoh.nl  

Intern begeleider

Nafiesa Oemed

Interne begeleiding
noemed@scoh.nl  

Remedial teaching

Loes Guldenaar

lguldenaar@scoh.nl  

Onderwijsteam

Naast de beide directieleden en de intern begeleider zijn 8 groepsleerkrachten werkzaam in onderwijsgevende en -ondersteunende taken. Voor remedial teaching zij drie dagdelen beschikbaar.

Marleen van den Ouden

Leerkracht en bouwcoördinator
Groep 1 - Bekijk groepspagina ›
mvdouden@scoh.nl  

Kirsten Toet

Leerkracht
Groep 1 - Bekijk groepspagina ›
ktoet@scoh.nl  

Rozemarie Ordelmans-Zandbergen

Leerkracht
Groep 2 - Bekijk groepspagina ›
rzandbergen@scoh.nl  

Rosita Hoffmann

Leerkracht
Groep 2 - Bekijk groepspagina ›
rhoffmann@scoh.nl  

Mieke Snijder

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
msnijder@scoh.nl  

Erwin van Koppen

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
evkoppen@scoh.nl  

Nienke van Noord

Leerkracht
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
nvnoord@scoh.nl  

Natasja Brand

Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
nbrand@scoh.nl  

Chantal Kevenaar

Leerkracht
Groep 6-7-8A - Bekijk groepspagina ›
ckevenaar@scoh.nl  

Yvonne van Beek

Groep 6-7-8A - Bekijk groepspagina ›
yvbeek@scoh.nl  

Charlotte Kop

Leerkracht
Groep 6-7-8B - Bekijk groepspagina ›
ckop@scoh.nl  

Stephanie van Kampen

Leerkracht
Groep 6-7-8B - Bekijk groepspagina ›
svkampen@scoh.nl  

Voorschool

Jane Broodman

Peuterleidster
Peuters - Bekijk groepspagina ›
jbroodman@scoh.nl  

Daphne van der Lely

Peuters - Bekijk groepspagina ›
dvdlely@scoh.nl  

Bouwcoördinatoren

Marleen van den Ouden

Leerkracht en bouwcoördinator
Groep 1 - Bekijk groepspagina ›
mvdouden@scoh.nl  

Onderwijsassistenten

Asha Oemraw

Onderwijsassistente

Gymleerkracht & Pestcoördinator

Arjan ten Heuw

Gymleerkracht & Pestcoördinator
atheuw@scoh.nl  

ICT Coördinator en Plusklas


Administratie

Ada Hoenderdos-de Geus

Administratief medewerker
ahoenderdos@scoh.nl  

Schoolmaatschappelijk werkster

Desirée Swalef

Schoolmaatschappelijk werkster
d.swalef@smw-basisschool.nl  

Logopedie

Lisette Sack

Logopediste
info@despraakfontein.nl  

Taaldocenten Nederlands

Martine Lekkerkerk

Taal docent en oudercoördinator
mlekkerkerk@scoh.nl