Team Dr. M.M. den Hertogschool

Directie

Karin Landman

Directeur
klandman@scoh.nl  

Cindy Dominicus

Adjunct directeur
cdominicus@scoh.nl  

Intern begeleider

Nafiesa Oemed

noemed@scoh.nl  

Remedial teaching

Loes Guldenaar

lguldenaar@scoh.nl  

Onderwijsteam

Naast de beide directieleden en de intern begeleider zijn 12 groepsleerkrachten werkzaam in onderwijsgevende en -ondersteunende taken. Voor remedial teaching zij drie dagdelen beschikbaar.

Marleen van den Ouden

Leerkracht unit 1 en bouwcoördinator
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
mvdouden@scoh.nl  

Kirsten Toet

Leerkracht unit 1
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
ktoet@scoh.nl  

Maria Rademaker

Leerkracht unit 1
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
mrademaker@scoh.nl  

Domenique van Veen

Leerkracht unit 1
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
dvveen@scoh.nl  

Mieke Snijder

Leerkracht unit 2
Unit 2 - Bekijk groepspagina ›
msnijder@scoh.nl  

Nienke van Noord

Leerkracht unit 2
Unit 2 - Bekijk groepspagina ›
nvnoord@scoh.nl  

Maloe van der Hoeven

Leerkracht unit 2
Unit 2 - Bekijk groepspagina ›
mvdhoeven@scoh.nl  

Rozemarie Ordelmans-Zandbergen

Leerkracht unit 2
Unit 2 - Bekijk groepspagina ›
rzandbergen@scoh.nl  

Natasja Brand

Leerkracht unit 3
Unit 3 - Bekijk groepspagina ›
nbrand@scoh.nl  

Jaana Syrja

Leerkracht unit 3 en plusklas
Unit 3 - Bekijk groepspagina ›
Plusklas - Bekijk groepspagina ›
jsyrja@scoh.nl  

Yvonne van Beek

Leerkracht unit 3 en 4
Unit 3 - Bekijk groepspagina ›
Unit 4 - Bekijk groepspagina ›
yvbeek@scoh.nl  

Kelly de Koning

Leerkracht unit 3
Unit 3 - Bekijk groepspagina ›
kdkoning@scoh.nl  

Chantal Kevenaar

Leerkracht unit 4
Unit 4 - Bekijk groepspagina ›
ckevenaar@scoh.nl  

Charlotte Kop

Leerkracht unit 4 en bouwcoördinator
Unit 4 - Bekijk groepspagina ›
ckop@scoh.nl  

Selena Noslin

Leerkracht unit 4
Unit 4 - Bekijk groepspagina ›
snoslin@scoh.nl  

Voorschool

Jane Broodman

Peuterleidster
Peuters - Bekijk groepspagina ›
jbroodman@scoh.nl  

Marloes van der Meijs

Peuterleidster
Peuters - Bekijk groepspagina ›
mvdmeijs@scoh.nl  

Bouwcoördinatoren

Marleen van den Ouden

Leerkracht unit 1 en bouwcoördinator
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
mvdouden@scoh.nl  

Charlotte Kop

Leerkracht unit 4 en bouwcoördinator
Unit 4 - Bekijk groepspagina ›
ckop@scoh.nl  

Onderwijsassistenten

Rosita Hoffmann

Onderwijsassistente
Unit 1 - Bekijk groepspagina ›
rhoffmann@scoh.nl  

Asha Oemraw

Onderwijsassistente

Administratie

Ada Hoenderdos-de Geus

Administratief medewerker
ahoenderdos@scoh.nl  

ICT Coördinator

Erwin van Koppen

ICT & Techniek
evkoppen@scoh.nl  

Gymleerkracht

Joris Hogendorp

Gymdocent
jhogendorp@scoh.nl  

Schoolmaatschappelijk werkster

Desirée Swalef

Schoolmaatschappelijk werkster
d.swalef@smw-basisschool.nl  

Taaldocenten Nederlands

Martine Lekkerkerk

Taal docent en oudercoördinator
mlekkerkerk@scoh.nl  

Plusklas

Jaana Syrja

Leerkracht unit 3 en plusklas
Unit 3 - Bekijk groepspagina ›
Plusklas - Bekijk groepspagina ›
jsyrja@scoh.nl  

Logopedie